Akce zion

POŠTOVNÉ A DOPRAVA

POŠTOVNÉ A DOPRAVA ČR

Osobní odběr na prodejně v Mutěnicích: ZDARMA

Doprava kurýrem: 199 Kč

Doprava kurýrem, objednávka nad 1500 Kč : ZDARMA

Osobní odběr

Hlavní výhodou osobního odběru je, že je vždy zdarma a navíc získáte slevu 15%.
Pozor – před vyzvednutím objednávky počkejte na telefonické či emailové potvrzení, že zboží již bylo na prodejně fyzicky připraveno k vyzvednutí. Tento proces totiž nějakou chvíli trvá. Zboží Vám je na prodejně rezervováno maximálně 5 dnů (mezi svátky 3 dny), po této lhůtě bude objednávka zrušena.

Kurýrní služba

Kurýrní služba rozváží zboží až do hmotnosti 50 kg, ve všední dny od 8.00 do 18.00.
Pokud Vás řidič nezastihne při prvním pokusu o doručení, zanechá Vám oznámení a pokusí se zásilku doručit následující pracovní den. Až po té zásilku odloží do nejbližšího Parcel shopu. Výhodou služeb PPL je SMS, případně telefonát ohledně domluvy o doručení, kterými Vám řidič předem oznámí předpokládaný termín doručení. 

Způsob platby

Platba předem / bankovním převodem

Zvolíte-li platbu bankovním převodem, automaticky Vám na e-mail spolu s potvrzením objednávky pošleme údaje pro převod.
Po připsání platby na náš účet Vám bude zásilka neprodleně expedována (odeslána kurýrem).
Pozor - standardní převod platby trvá 1 - 2 dny, dle typu bankovního konta, tento proces může doručování lehce protáhnout.
Proto doporučujeme použít tzv. Okamžitou platbu - to celou věc výrazně urychlí.

Hotově

Zboží zaplatíte hotově přímo na prodejně při jeho vyzvednutí (osobním odběru).

Akce zion

Zakázková výroba ohňostroje

Již čtvrtým rokem svým zákazníkům nabízíme jedinečnou službu sestavení zahradního ohňostroje buď dle našich zkušeností, nebo dle výběru a přání zákazníka. Na velikosti nezáleží – záleží jen na tom, kolik chcete investovat a jaké máte na ohňostroj požadavky.

Unikátem této služby je, že je pouze u nás zcela bezplatná a zákazník platí jen použitý materiál !!! Ohňostroje dle velikosti skládáme buď do kartonu, nebo na nevratnou paletu, samozřejmostí je pevná podložka, dvojité vedení ( na přání zákazníka za příplatek jištěno proti dešti během odpalu), soupis doby trvání a počtu ran, vyznačení orientace ohňostroje ke vztahu k divákům.