O nás

Prodejem zábavní pyrotechniky se zabýváme již více než 10let.
K tomuto sortimentu nás přivedlo hlavně obrovské nadšení pro věc a fakt, že již před tím jsme dlouhá léta patřili mezi skalní fanoušky všelijakých petard, raket, ohňostrojů a vůbec zábavní pyrotechniky všeho druhu.

Jsem toho názoru, že není nad to, když se člověku stane povoláním jeho koníček a práce ho opravdu baví. Z tohoto důvodu u nás Vy naši zákazníci můžete očekávat 100% zapálení pro věc, profesionalitu a kvalitu. Hned od počátku jsme se soustředili na kvalitu – po několika sezonách pátrání, zkoušení a objevování jsme nakonec zakotvili u troufnu si říct nejkvalitnějšího dodavatele zábavní pyrotechniky na současném českém trhu u firmy KLÁSEK TRADING, s.r.o. (http://www.pmcostrava.cz/o-firme).

Za pět let spolupráce jsme se přesvědčili, že kvalita jejich výrobků a celkový přístup je na samé špičce v oboru.

Tato firma každoročně před začátkem hlavní sezony pořádá bezplatnou předváděcí akci, které se pravidelně zúčastňujeme a tak na naši prodejnu máme možnost vybrat pro Vás jen to nejlepší z již tak bezesporu kvalitní nabídky výrobce.
Po-té jsme se zaobírali několik sezon navýšením kvantity odběrů abychom pro Vás naše zákazníky zajistili dostatečné množství zboží v sezonu i mimo sezonu za co nejnižší cenu na trhu. No a dnes na počátku sezony v listopadu 2012 jsme se (i když narychlo a zatím provizorně) objevili i na síti internet.
Krom běžného prodeje zábavní pyrotechniky Vám nabízíme i novou bezplatnou službu zakázkového sestavení ohňostroje tzv. „na paletu“ dle Vašeho přání a rozpočtu. Samozřejmostí je, že u nás na prodejně můžete shlédnout i videozáznam jednotlivých efektů, což Vám výrazně usnadní rozhodování při nákupu.
Navštivte nás v naší kamenné prodejně v Mutěnicích a přesvědčte se sami.

Přeji hodně krásných zážitků s našimi výrobky.


majitel firmy: Rozehnal Přemysl


 


info: Přemysl Rozehnal, tel.: 603585889
Otevírací doba:
Pondělí - Pátek: 7.00 hod. – 13.00 hod.,
14.00 hod. – 17.00 hod.
Sobota: 7.00 hod. – 11.00 hod.

Adresa:
Brněnská 207, 696 11 Mutěnice
Mobil: +420 603 585 889
E-mail: prema.rozehnal@seznam.cz

Zapsán: OŽÚ Hodonín, č.j. OŽÚ/3664/2009
Barvy laky Přemysl Rozehnal
© Přemysl Rozehnal 2020 | a2