Akce zion

Náš sortiment

O naší firmě

Prodejem zábavní pyrotechniky se zabýváme již více než 15let.
K tomuto sortimentu nás přivedlo hlavně obrovské nadšení pro věc a fakt, že již před tím jsme dlouhá léta patřili mezi skalní fanoušky všelijakých petard, raket, ohňostrojů a vůbec zábavní pyrotechniky všeho druhu.

Jsem toho názoru, že není nad to, když se člověku stane povoláním jeho koníček a práce ho opravdu baví. Z tohoto důvodu u nás Vy naši zákazníci můžete očekávat 100% zapálení pro věc, profesionalitu a kvalitu. Hned od počátku jsme se soustředili na kvalitu – po několika sezonách pátrání, zkoušení a objevování jsme nakonec zakotvili u troufnu si říct nejkvalitnějšího dodavatele zábavní pyrotechniky na současném českém trhu u firmy KLÁSEK TRADING, s.r.o. (http://www.pmcostrava.cz/o-firme).

Za pět let spolupráce jsme se přesvědčili, že kvalita jejich výrobků a celkový přístup je na samé špičce v oboru.

Tato firma každoročně před začátkem hlavní sezony pořádá bezplatnou předváděcí akci, které se pravidelně zúčastňujeme a tak na naši prodejnu máme možnost vybrat pro Vás jen to nejlepší z již tak bezesporu kvalitní nabídky výrobce.
Po-té jsme se zaobírali několik sezon navýšením kvantity odběrů abychom pro Vás naše zákazníky zajistili dostatečné množství zboží v sezonu i mimo sezonu za co nejnižší cenu na trhu. No a dnes jsme připraveni Vám nabídnout nejvyšší kvalitu za rozumnou cenu.
Krom běžného prodeje zábavní pyrotechniky Vám nabízíme i novou bezplatnou službu zakázkového sestavení ohňostroje tzv. „na paletu“ dle Vašeho přání a rozpočtu. Samozřejmostí je, že u nás na prodejně můžete shlédnout i videozáznam jednotlivých efektů, což Vám výrazně usnadní rozhodování při nákupu.
Navštivte nás v naší kamenné prodejně v Mutěnicích a přesvědčte se sami.

Přeji hodně krásných zážitků s našimi výrobky.


majitel firmy: Rozehnal Přemysl


 
Akce zion

Zakázková výroba ohňostroje

Již čtvrtým rokem svým zákazníkům nabízíme jedinečnou službu sestavení zahradního ohňostroje buď dle našich zkušeností, nebo dle výběru a přání zákazníka. Na velikosti nezáleží – záleží jen na tom, kolik chcete investovat a jaké máte na ohňostroj požadavky.

Unikátem této služby je, že je pouze u nás zcela bezplatná a zákazník platí jen použitý materiál !!! Ohňostroje dle velikosti skládáme buď do kartonu, nebo na nevratnou paletu, samozřejmostí je pevná podložka, dvojité vedení ( na přání zákazníka za příplatek jištěno proti dešti během odpalu), soupis doby trvání a počtu ran, vyznačení orientace ohňostroje ke vztahu k divákům.